Genel

Kaliteli İçerik Üretmek İçin Sanal Editörüm İş Başında!

on 17 Temmuz 2017

Sanal Editörüm, profesyonel içerik ihtiyacı olan kurumlara ve kişilere kaliteli ve özgün içerik üretme amacıyla sektörün deneyimli editörü, Yaşamı Kullanma Kılavuzu isimli kitabın yazarı ve Seyyahça gezi blog sayfasının kurucusu Figen Karaaslan tarafından 07 Temmuz 2017’de kuruldu. Sanal Editörüm; kişilerin, kurumların yapısına ve ihtiyaçlarına uygun, özgün ve faydalı içerik üretme amaçlı bir girişim olarak karşımıza çıkıyor.

Büyüyen ve gelişen şirketlerin, artan özgün içerik ihtiyacını en yüksek kalitede ve istikrarlı çözümler ile gidermeyi amaçlayan Sanal Editörüm: Kurumlar ve kişiler için Web Editörlüğü, SEO Metin Yazarlığı, Kitap Editörlüğü, Seyahat Yazarlığı, Doğal Reklam Metin Yazarlığı, Basın Bülteni Yazımı, Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya İçerik Editörlüğü hizmetleri veriyor.

İçerik Kraldır

İçeriğin özgün, kurumun/ kişilerin yapısına uygun, yaratıcı, faydalı ve istikrarlı (sürdürülebilir) olmasının kurumları,  istenen sonuca ulaştırdığını söyleyen Sanal Editörüm’ün kurucusu Figen Karaaslan, “içerik kraldır” düsturunun, içerik pazarlamasının ve sosyal medya içeriklerinin hala tartışmasız mottosu olduğunu vurguluyor. Herkesin yazı yazabileceğini ancak pazarlama/dijital iletişiminin dilini kavrayamayacağını ve pazarlama metni yazamayacağını söyleyen Figen Karaaslan, “en iyi bildiği ve en iyi yaptığı şeyi” yapmak için Sanal Editörüm dijital içerik ajansını kurduğunu söylüyor.

Aynı zamanda Seyyahça isimli gezi blogunun kurucusu olan Figen Karaaslan; Seyahat İşletmeciliği ile  Halkla İlişkiler- Reklamcılık eğitimleri ve seyahat deneyimlerini birleştirerek özellikle hava yolu firmaları, uçak bileti firmaları, seyahat acentaları, oteller, araç kiralama şirketleri, şehirlerin kalkınma ajansları ve diğer turizm firmaları için kaliteli ve özgün içerik pazarlama odaklı hizmet vermek istediğini belirtiyor.

Sunduğu kaliteli ve özgün içeriklerin yanı sıra sektöre: İçerik Pazarlama Editörlüğü, SEO Metin Yazarlığı, Sosyal Medya İçerik Editörlüğü, Blog Yazarlığı, Seyahat Yazarlığı ve Yazarlık eğitim desteği de vermeyi hedefleyen Figen Karaaslan, bu anlamda da sektördeki önemli bir boşluğu doldurmak istediğini ifade ediyor.

YORUM BIRAK

İlgili Yazılar
Figen Karaaslan
Türkiye

Kendim için modern bir Seyyah Kadın gezgin diyebilirim. Yaşamın, bir yol ve yolculuk olduğuna inanıyorum. Seyahat etmeyi, insanı içsel yolculuklara taşıdığını düşündüğüm için seviyorum. Bu sebeple de, fırsat buldukça bir seyyah gibi geziyorum ve yolculuk yapıyorum. Yaşamın, paylaşıldıkça zenginleştiğine ve anlamlandığına inandığım için de, gördüklerimi ve yaşadıklarımı; Modern Seyyahın Seyahatnamesi, Seyyahça’da yazarak paylaşıyorum. Yaşam yolunda yolculuk ederken; 2014 yılında, Yaşamı Kullanma Kılavuzu isimli kitabı yazdım ve yayınlattım. Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği ve Yakın Doğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. 10 yıldan fazla zamandır reklam-metin yazarlığı, editörlük ve içerik editörlüğü yaptığım profesyonel meslek hayatıma; editörlük ve yazarlık ile devam ediyorum.

Yurt İçi