Genel

Kusursuz Rent A Car Hizmetleri İçin En Doğru Seçim: Enterprise

Günümüz dünyasında oldukça önemli bir yere sahip olan rent a car hizmeti, tüm gezilerinizde muhteşem kolaylıklar sunuyor. Uçaktan indiğiniz anda oto kiralama kolaylığına kavuşabilmek, sadece iş insanları için değil, tatile çıkan kişiler ve aileler için de çok büyük bir avantaj. Gitmek istediğiniz şehre uçakla ulaşıp kısa mesafeli yollar için araç kiralayarak işlerinizi hızla halledebilirsiniz. Tatilleriniz için de aynı yöntemi kullanabilirsiniz. Enterprise’ın dünya standartlarındaki rent a car hizmetinden faydalanarak dünya genelinde birçok şehirde kolayca araç kiralayabilirsiniz.

Enterprise ile Hızlı ve Güvenli Rent A Car Hizmeti

1957 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Enterprise, dünyanın en büyük oto kiralama şirketi. 85 ayrı ülkede dünya standartlarında rent a car hizmeti sunuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren şirket, Türkiye’de 27 ilde bulunan 50 ofisi ile faaliyet gösteriyor. Hızlı hizmet sistemine sahip olan Enterprise’ın günlük araç kiralamaolanaklarından siz de kolayca yararlanabilirsiniz. Şirketin online kiralama sistemini kullanarak yerinizden hiç kalkmadan, binek araçtan SUV’a kadar değişen araç taleplerinizi rahatça karşılayabilirsiniz. Müşterilerine her türlü konforu sunmak için hizmet kalitesini ve hizmet ağını sürekli geliştiren Enterprise, bu sektörün lideri!

Nereye Giderseniz Gidin Kiralık Aracınız Hazır

Farklı şehirlerin havalimanlarında ofisi olan Enterprise, uçaktan indiğiniz anda kiraladığınız aracı hemen size teslim ediyor. Başka otomobil kiralama şirketlerinde yaşanabilen gecikmelere Enterprise hizmet anlayışında yer yok. Enterprise, internet sitesi üzerinden rezervasyon yaptığınız takdirde, aracınızı hiç zaman kaybı olmadan belirttiğiniz teslim noktasında size teslim ediyor. Türkiye’nin birçok ilinde havalimanları dışında da rent a car ofisleri bulunan firmada, aracı teslim alacağınız ve geri vereceğiniz lokasyonları kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Böylece nereye giderseniz gidin, Enterprise’ın güvenilir rent a car hizmetinden istediğiniz an faydalanabiliyorsunuz. Siz de seyahatlerinizde üst düzey araba kiralama hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Enterprise’ın rent a car hizmetini seçebilirsiniz.

Enterprise’ın Zengin Araç Filosu İle Konforlu Ulaşım Keyfi

Enterprise iş gezileriniz ve tatillerinizde ihtiyacınız olan aracı rahatça seçebilmeniz için zengin bir filo ile hizmet veriyor. Sedan, hatchback, MPV, SUV gibi farklı özelliklere sahip araçlar bu filoda yerini alıyor. Ayrıca ticari araçlarda da kiralayabileceğiniz çeşitli alternatifler mevcut. Günlük, aylık, haftalık ya da özel anlaşmalı kiralama süreleriyle araç gereksinimlerinizi Enterprise sayesinde hiç zorlanmadan karşılayabilirsiniz. Manuel ya da otomatik vites araçlar arasından benzinli veya dizel olanları seçerek hayalinizdeki aracı kolaylıkla bulabilirsiniz. Enterprise’ın avantajlı araba kiralama kampanyalarından yararlanarak bütçenize uygun hizmetler alabilirsiniz. Enterprise, kiralık oto hizmetini avantajlı ve çekici koşullarla sunabilen bir dünya markası olarak, rent a car sürelerinin uzatılmasında ve indirimli fiyatların uygulanmasında da daima müşterisinin yanında olmayı başarıyor.

Ödüllü ve Global Rent A Car Hizmeti İçin Enterprise

Enterprise, dünya standartlarında ödüllü hizmet kalitesine sahip. Kiraladığınız araçlarda temizlik ve bakım konularında sorun yaşamazsınız. Karşınıza çıkan olası sorunlarda çok hızlı biçimde yanıt alırsınız. Kiraladığınız araçlardan en iyi performansı almak sizin hakkınız. Bu hizmeti alırken aracınız istediğiniz modelde ve beklediğiniz zamanda size teslim edilmezse işiniz aksayabilir. Toplantınıza yetişemez ya da tatilinize çok daha geç başlamak zorunda kalabilirsiniz. Anlaştığınızdan fazla tutan ödemelerle karşılaştığınızda ise hayal kırıklığının yanı sıra ekonomik problemler yaşayabilirsiniz. Enterprise ilkeli ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan global bir rent a car şirketi olduğundan bu tarz sorunlar yaşamanıza izin vermez. Böylece size sadece seyahatinizi özel araç konforuyla sürdürmek kalır.  Siz de yurt içi ve yurt dışı gezilerinizde Enterprise’ın sunduğu güvenilir ve profesyonel araç kiralama hizmetlerinden yararlanın; konforlu seyahat etmenin tadını çıkarın!

Kendim için modern bir Seyyah Kadın gezgin diyebilirim. Yaşamın, bir yol ve yolculuk olduğuna inanıyorum. Seyahat etmeyi, insanı içsel yolculuklara taşıdığını düşündüğüm için seviyorum. Bu sebeple de, fırsat buldukça, bir seyyah gibi geziyorum ve yolculuk yapıyorum. Yaşamın, paylaştıkça zenginleştiğine ve anlamlandığına inandığım için de; gördüklerimi ve yaşadıklarımı Seyyahça’da yazarak, paylaşıyorum. Yaşam yolunda yolculuk ederken; 2014 yılında, Yaşamı Kullanma Kılavuzu isimli bir kitap yazdım ve yayınlattım. Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği ve Yakın Doğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. 10 yıldan fazla reklam-metin yazarlığı, editörlük ve içerik editörlüğü yaptığım profesyonel meslek hayatıma; editörlük, kurumsal iletişim ve dijital pazarlama ile devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.