Genel

Yolculuğun En Kolay Hali!

Eylül ayı tatil yapmak için en iyi aylardan birisidir bana göre. Kalabalıklar dağılır. Konaklama ve uçak bileti fiyatları düşer. Sıcak bunaltmaz ve etrafta da kuru gürültü olmaz. Bu yüzden Eylül’de tatil başkadır! 🙂

Çok gezenler ve tatilseverler iyi bilir. Tatil masrafının önemli iki kalemi vardır. Biri otel biri uçak masrafı… Bu yüzden ikisini de uygun fiyatlı bulmak önemli.

Denizin biraz daha ılık olacağını düşündüğüm ve bir süreden beri gitmediğim için Eylül ayında Antalya’ya gitmeye karar verdim.

Antalya’ya uçak biletini uygun bir şekilde nereden bulurum diye internette araştırırken kolayyolculuk.com’a denk geldim. www.kolayyolculuk.com ’da yurt içi ve yurt dışı dilediğiniz her yere uygun fiyatlarla uçak bileti bulmak mümkün.  Ayrıca internetten alacağınız uçak biletlerinde kredi kartına 6 taksit imkanı da bulunuyor.

Kolay yolculuk, Türkiye’nin 4 köşesine birden ve dünyanın her ucuna uygun fiyatlarla ve kolayca uçma imkanı sağlıyor.

Siz de   https://www.kolayyolculuk.com/ucak-bileti   sayfasında istediğiniz destinasyonlar için bilet fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Üstelik siteden sadece uçak bileti satın almıyorsunuz. Bir tatilde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi kolay yolculukta bulmak mümkün. Uçak biletinizi uygun fiyata ve kolayca alabiliyor, kalacağınız oteli seçiyor, hatta arzu ederseniz uçaktan indikten sonra otele yine siteden organize edeceğiniz kiralık araçla kolayca gidebiliyorsunuz.

Kolay Yolculuk’un web sitesine girdim, nereden nereye gideceğim bilgilerini yazdım. Yolcu bilgilerini ve kredi kartı bilgilerini girdim.

Kredi kartına 6 taksit ile uçak biletimi, kolayca ve uygun fiyatlarla aldım.

Geriye valizi hazırlayıp, yola çıkmak kaldı. Yani işin en keyifli kısmı… 😉

 

Figen Karaaslan Seyyahça

Kendim için modern bir Seyyah Kadın gezgin diyebilirim. Yaşamın, bir yol ve yolculuk olduğuna inanıyorum. Seyahat etmeyi, insanı içsel yolculuklara taşıdığını düşündüğüm için seviyorum. Bu sebeple de, fırsat buldukça, bir seyyah gibi geziyorum ve yolculuk yapıyorum. Yaşamın, paylaştıkça zenginleştiğine ve anlamlandığına inandığım için de; gördüklerimi ve yaşadıklarımı Seyyahça’da yazarak, paylaşıyorum. Yaşam yolunda yolculuk ederken; 2014 yılında, Yaşamı Kullanma Kılavuzu isimli bir kitap yazdım ve yayınlattım. Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği ve Yakın Doğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. 10 yıldan fazla reklam-metin yazarlığı, editörlük ve içerik editörlüğü yaptığım profesyonel meslek hayatıma; editörlük, kurumsal iletişim ve dijital pazarlama ile devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.