Genel

Birebir Villa İle Size Özel Konforlu Tatiller Yaşayın

Pandemiyle birlikte hayatımız, yaşam şeklimiz ve alışkanlıklarımız mecburen değişti. Biz de sağlığımızı korumak adına bu sürece uyum sağlamaya hatta pandemiyle yaşamaya alışmaya çalışıyoruz. Pandemi nedeniyle, çalışma şeklimiz gibi sosyal alışkanlıklarımız, seyahat ve tatil alışkanlıklarımız da değişti. Artık kalabalıklardan uzak, izole, bireysel seyahatler ve tatiller artış gösteriyor.  Bu süreçte, villa kiralamaya da ilgi arttı.

Size özel, sakin tatilin en konforlu yolu beklentinize yönelik villa kiralamadan geçiyor. Son yıllarda oteller yerine, ev ve villa tipi konaklamalar daha revaçta. Hayatın karmaşasına ara vermek, monotonluktan uzaklaşmak, kafa dinlemek ve pandeminin getirdiği stresten arınmak için en iyi yöntem tatil yapmak. 

Birebir Villa’da Konforlu ve Sağlıklı Tatiller Geçirmek Mümkün!

Şu şıra en önemli gündemimiz elbette sağlık. Biz de sağlığın değerini çok iyi biliyoruz.

Tüm villalarımız sizin için özel olarak temizlenmekte ve tüm ekipmanlar yine size özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm villalarımızda hijyen üst düzeydedir. Hijyeni biz düşünüyoruz, siz güven içinde ve gönül rahatlığıyla tatilinizi yapabilirsiniz! 4, 6, 8 ve 10 kişilik villa seçenekleriyle ailece mutlu, sağlıklı ve keyifli tatiller yaşayabilirsiniz.

Kendinize En Uygun Villayı Seçin

Kendi tatil ihtiyacınıza en uygun villayı seçerek, hemen tatilinize başlayabilirsiniz! İhtiyacınıza ve tatil beklentilerinize en uygun villayı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Birebir Villa, Villa Seçenekleri…

Ailece, gözlerden uzak, sessiz ve sakin bir tatil yapmak isterseniz muhafazakar villalarımız tam size göre! Eşinizle veya partnerinizle baş başa vakit geçirmek ve romantik günler yaşamak için balayı villalarımız sizi bekliyor. ‘Tatilde rahatımdan ve konforumdan vazgeçmem’ diyenlerdenseniz, lüks villalarımız hizmetinizde!

Önceliğimiz, Sizin Sağlığınız ve Memnuniyetiniz

Birebir Villa olarak önceliğimiz, sizin sağlığınız, konforunuz ve memnuniyetiniz. Bu nedenle sizin beklenti ve isteklerinize göre hizmet veriyoruz ve sizlerden aldığımız geri dönüşlere göre kendimizi sürekli yeniliyoruz ve geliştiriyoruz. 

Doğanın İçinde Kiralık Villa Seçenekleri

Doğanın arındırıcı özelliği etkisinde doğada olmak mı istersiniz yoksa deniz manzaralı lüks bir villada mı kalmak istersiniz? Tercihiniz belki de deniz yerine havuz olabilir? Belki de maviye ek olarak, yeşilin içinde bol oksijen seçeneği sizin için daha caziptir? Sizin için en ideal tatil hangisiyse bize iletin, biz  de size en uygun villayı sunalım.

Kiralık Villalar ve Fiyatları

Villarımızın fiyatı geceleme üzerinden haftalık olarak hesaplanır. Yüksek sezonda, en az 7 gece kiralama yapılır. Ancak iki rezervasyon arasındaki boşluklara göre, 2 ve 5 gece arasında konaklama yapmak da mümkün. 

Villaların fiyatı villanın konumuna, oda sayısına, iç dizaynına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Birebir Villa olarak, piyasaya göre daha uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sunuyoruz. Sezon durumuna göre yoğunluk yaşasak bile sizi yarı yolda bırakmıyoruz ve size en uygun villaları en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Uygun fiyatlı kiralık villa seçenekleri için talepleriniz doğrultusunda en uygun villaya göz atmak ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Kendim için modern bir Seyyah Kadın gezgin diyebilirim. Yaşamın, bir yol ve yolculuk olduğuna inanıyorum. Seyahat etmeyi, insanı içsel yolculuklara taşıdığını düşündüğüm için seviyorum. Bu sebeple de, fırsat buldukça, bir seyyah gibi geziyorum ve yolculuk yapıyorum. Yaşamın, paylaştıkça zenginleştiğine ve anlamlandığına inandığım için de; gördüklerimi ve yaşadıklarımı Seyyahça’da yazarak, paylaşıyorum. Yaşam yolunda yolculuk ederken; 2014 yılında, Yaşamı Kullanma Kılavuzu isimli bir kitap yazdım ve yayınlattım. Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği ve Yakın Doğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. 10 yıldan fazla reklam-metin yazarlığı, editörlük ve içerik editörlüğü yaptığım profesyonel meslek hayatıma; editörlük, kurumsal iletişim ve dijital pazarlama ile devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.