Edebiyat ve Sanat,  Yaşamı Kullanma Kılavuzu-Figen Karaaslan

Daha İyi Bir Yaşam İçin Yaşamı Kullanma Kılavuzu Gerekli!

İnsana, daha iyi yaşam için bir Yaşamı Kullanma Kılavuzu gerekli! Yaşamın Kullanma Kılavuzu yazıldı.

Hayatı yaşama sanatına ve hayata dair önemli bilgilerin yer aldığı, bilgelerin yaşam deneyimlerinin ve başarı hikâyelerinin kaleme alındığı “Yaşamı Kullanma Kılavuzu” Figen KARAASLAN’ın ilk kitabı olarak raflardaki yerini aldı.

Yaşamı Kullanma Kılavuzu Bölümleri

 1. Yaşamı Kullanma Kılavuzu
 2. Bilgi ve Bilgelik Kılavuzu
 3. Egoyu Tanıma ve Yönetme Kılavuzu
 4. Kurban Rolünü Oynayanlar İçin Kılavuzluk
 5. Korkulardan Sevgiye Yükseliş Kılavuzluğu
 6. Aşk Kılavuzu
 7. Enerjinizi Yüksek Tutma Kılavuzu
 8. Kelimeleri Kullanma Kılavuzu
 9. Yaşam Yolunda Yolculuk Kılavuzu
 10. Değişim Kılavuzu
 11. Başarı Kılavuzu
 12. Zararlı Düşünce Kalıplarından Kurtulma Kılavuzu
 13. Evrensel Ruhsal Yasalar Kılavuzu
 14. Stresi Tanıma ve Yönetme Kılavuzu
 15. İlişkiler Kılavuzu
Yaşamı Kullanma Kılavuzu- Figen Karaaslan

Hayatı anlamak, insanın kendisine dair daha çok farkındalık oluşturmak ve yaşamı daha da kolaylaştırmak için faydalı bilgilerin yer aldığı bu kitap, kişisel gelişim türünde başarılı yayınlara imza atan Goa Yayınları etiketiyle çıktı.

Yaşama ait olmayı istemekle birlikte bu farkındalığını, başarısını ve gelişimini artırmak isteyen herkese bu yolda rehberlik edecek olan Yaşamı Kullanma Kılavuzu, bu yönüyle dahi bir başucu kitabı olma niteliği taşımaktadır.

“Figen Karaaslan’ı uzun zamandır tanırım. Bu, hem iş hem de dostluk ilişkisidir. Her görüşmemizde, çeşitli konulardaki sohbetinden büyük keyif aldım. Bilgi birikimine ve fikrini aktarma üslubuna hayran kaldım. Şimdi de bilgisini, bu kitabıyla daha uzaklara ulaştırmak niyetinde. Bu niyetinde kendisine büyük şans diliyorum. Böyle güzel bir hazinenin, keyifle okunacağını düşünüyorum. Yolun açık olsun Figen…” Rezan Kiraz/ Astrolog

Eser Adı: Yaşamı Kullanma Kılavuzu
Yazar: Figen Karaaslan
Yayınevi: Goa Yayınları
Kitabın Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 216
Etiket Fiyatı: 15 TL
Basım Yılı: Temmuz 2014

Figen Karaaslan Hakkında

Figen Karaaslan, İstanbul’da doğdu ve İzmir’de büyüdü. Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği, Yakındoğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu. Mezun olduktan sonra reklam ajanslarında reklam kampanyaları hazırladı. Reklam ve metin yazarlığı yaptı. İndigo Dergisi’nde kişisel gelişim ve sosyal sorumluluk yazıları yazıyor. Psikoloji ve Yaşam Koçluğu eğitimleri aldı. Seyyahça isimli seyahat sayfasında gezi yazıları yazıyor.

Kendim için modern bir Seyyah Kadın gezgin diyebilirim. Yaşamın, bir yol ve yolculuk olduğuna inanıyorum. Seyahat etmeyi, insanı içsel yolculuklara taşıdığını düşündüğüm için seviyorum. Bu sebeple de, fırsat buldukça, bir seyyah gibi geziyorum ve yolculuk yapıyorum. Yaşamın, paylaştıkça zenginleştiğine ve anlamlandığına inandığım için de; gördüklerimi ve yaşadıklarımı Seyyahça’da yazarak, paylaşıyorum. Yaşam yolunda yolculuk ederken; 2014 yılında, Yaşamı Kullanma Kılavuzu isimli bir kitap yazdım ve yayınlattım. Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği ve Yakın Doğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunuyum. 10 yıldan fazla reklam-metin yazarlığı, editörlük ve içerik editörlüğü yaptığım profesyonel meslek hayatıma; editörlük, kurumsal iletişim ve dijital pazarlama ile devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.